[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

OkoloOstase2014

Poslední pohárový závod v lyžařském přespolním běhu se konal v neděli 19. října 2014. Tradiční Běh kolem Ostaše se běžel v areálu "Nebíčko" v Polici nad Metují a na startu nechyběli ani naši závodníci, kteří zopakovali medailová umístění z Machova.

I z Police nad Metují přivezli osm medailí. Pod stupněmi vítězů, na čtvrtém místě, zůstali mladší žák Šimon Maidl, starší žák Marek Vašátko, starší žákyně Jana Dohnálková a mladší dorostenka Petra Smažíková. Na stupně vítězů vystoupili a medaile s diplomy za své výkony získali:

Jiří Křepela batolata - chlapci 1. místo
Ivana Smažíková předžákyně 2. místo
Marek Beneš předžáci 2. místo
Tereza Jelenová nejmladší žákyně 3. místo
Jan Vašátko mladší žáci 2. místo
Jan Maryška starší žáci 3. místo
Zuzana Holíková mladší dorostenky 1. místo
Karek Křoustek muží D - nad 60 let 3. místo


Zuzana Holíková v celém seriálu pohárových běhů nenašla ve své kategorii přemožitelku. Všechny závody, ve kterých startovala, vyhrála.


Okolo Ostaše 2014 - výsledky    |    Průběžné pořadí Poháru KHK pro žactvo 2014/15 

Fotografie z Běhu kolem Ostaše 2014 si můžete prohlédnout ve Fotogalerii {phocagallery view=category|categoryid=5|imageid=34}

© 2014 SKI Skuhrov