Mladší dorostenka Zuzana Holíková zopakovala ve II. kole Českého poháru dorostu 2015 v běhu na lyžích s mezinárodní účastí v Jablonci nad Nisou včerejší vítězství. Tentokrát to bylo na trati 5 km klasicky a opět byl rozdíl v cíli mezi vítěznou Zuzanou a druhou Barbarou Havlíkovou (SKSV Fischer Ski klub Šumava Vimperk) minimální.

Barbara dojela se ztrátou 6,8 sec. Na třetím místě skončila Lucie Krupová (TJRO TJ Rožnov pod Radhoštěm) a na čtvrtém místě doběhla skuhrovská závodnice Jitka Štefková, která ve včerejším pohárovém závodě skončila na pěkném 13. místě.

Juniorka Šárka Jirásková si svoje včerejší umístění o jedno místo pohoršila. Dnes doběhla na trati 10 km klasicky v kategirii  žen na 7. místě a v kategirii juniorek na 3. místě. V sobotním závodě byla šestá/druhá.

Výsledky IV. ČP dospělých 2015 a II. ČP dorostu 2015 - Jablonec n.N. - 4. 1. 2015

Stupně vítězů nedělního závodu kategorie juniorek. Zleva druhá Jana Adámková (Olfin Car Velle Trutnov), vítězka Anna Sixtová (Ski klub Jablonec nad Nisou), třetí Šárka Jirásková (SKI Skuhrov nad Bělou), čtvrtá Andrea Klementová (Fischer Ski klub Šumava Vimperk), pátá Jana Králová (Loko Teplice) a šestá Martina Řádová (TJ SVS Krkonoše Vrchlabí).

 

Stupně vítězů nedělního závodu kategorie mladších dorostenek. Zleva stojí druhá Barbora Hlaváčková (Fischer Ski klub Šumava Vimperk), vítězka závodu Zuzana Holíková (SKI Skuhrov), třetí Licie Krupová (TJ Rožnov pod Radhoštěm), čtvrtá JItka Štefková (SKI Skuhrov), pátá Barborab Antošová  (Ski klub Jablonec nad Nisou) a šestá Eliška Rysulová (LSK Lomnice nad Popelkou).