V dnešním dalším kole Poháru Královéhradeckého kraje žáků v běhu na lyžích pro rok 2014-2015 podali závodníci SKI Skuhrov nad Bělou výborné výsledky. Tentokrát se závodilo ve Špindlerově Mlýně na trati, která vedla údolím řeky Labe od restaurace Myslivna - Labský Důl.

Běželo s klasicky a mazání běžeckých lyží nebylo jednoduché vzhledem k povětrnosnícm podmínkám. Teplota vzduchu se pohybovala kolem nuly, vzduch byl vlhký a chvílemi padal vlký sníh s deštěm. Pořadatelé ze Sportovní akademie Špindlerův Mlýn připravili trať, která byla perfektně upravená po celou dobu závodu.
Naše výprava 17 závodníků (dorost startoval na ČP v Jablonci nad Nisou) dosáhla výborných výsleků. Vítězství v jednotlivých kategoriích si odnesli Jan Maryška, Marek Vašátko a Šárka Jirásková. Na druhých místech doběhli Ivana Smažíková, Jan Vašátko, Jana Dohnálková. Čtvrtá byla Pavla Ulrichová a šestí Lukáš Jelen a Šimon Maidl. Ostatní nejmenovaní dosáhli také pěkných výsledků.