[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Okresní sdružení ČUS Rychnov nad Kněžnou ve spolupráci s Rychnovským deníkem, agenturou SPORT AKTIV s.r.o., MěÚ Rychnov nad Kněžnou a pod záštitou starosty města Rychnova nad Kněžnou vyhlásilo v pátek 30. ledna 2015 ve velkém sále Pelclova divadle na slavnostním galavečeru výsledky ankety o Nejúspěšnějšího sportovce okresu Rychnov nad Kněžnou

roku 2014. Oceněni byli tři jednotlivci v žákovské v kategorii, tři v kategorii dorostenci - junioři, pět jednotlivců v kategorii dospělých a pět nejúspěšnějších sportovců z řad veteránů nad 40 let. Dále tři kolektivy mládeže a tři kolektivy dospělých. Pět trenérů, cvičitelů a funkcionářů TJ/SK, pořadatelé významné sportovní akce a předána byla i cena Fair play.

Komise z nominovaných okresních sportovců vyhodnotila i závodníky SKI Skuhrov nad Bělou. Zuzana Holíková zvítězila v kategorii dorostenci - junioři. V kategorii kolektiv mládeže obsadila naše štafeta mladších dorostenek ve složení  Zuzana Holíková, Jitka Štefková a Petra Smažíková druhé místo. V kategorii pořadatel významné sportovní akce byl lyžařský závod Orlického maratonu vyhodnocen na 1. místě.

Gratulujeme všem oceněným sportovcům a děkujeme všem, kdo se na pořádání Orlického maratonu podílí.

Fotogalerie

© 2014 SKI Skuhrov