[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

V neděli vyrazila přípravka na výlet od oddílové chaty v Deštném v Orlických horách po bungrovce směrem k vyhlídce pod Kamenným vrchem. Nově napadlý sníh, který v náročném převýšení měnil svojí strukturu, mladým lyžařům dělal menší problémy. Lyže místy smekaly a místy se na ně lepil sníh. Všichni se však nevzdali a po 5 km stoupání dorazili k altánku vyhlídky.

Odměnou jim byl nádherný pohled na obece Deštné v Orlických horách, Plasnice a Sedloňov a dále do podhůří Orlických hor. Po krátkém odpočinku a malém občerstvení vyrazili, tou samou cestou, zpět. Cesta dolů k oddílové chatě byla už příjemnější, protože se stále sjíždělo z kopce dolů. V poslední zatáčce bungrovky při výjezdu z lesa jsme také zapózovali před objektivem fotoaparátu. Výlet se všem líbil.

© 2014 SKI Skuhrov