[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Černá hora v Krkonoších – jediné místo, kde v České republice byla pokrývka sněhu vydatnější a dorost společně s žactvem mohl začít intenzivně trénovat na očekávanou zimní sezónu. Původní záměr dorostu trénovat na Božím Daru bohužel ztroskotal na nedostatku sněhu, ale Černá hora nám to všem vynahradila nejen porcí sněhu, ale také dokonalým výhledem, kterým jsme se kochali nejen při trénincích, ale také při společných večerních procházkách. Žactvo si zpestřovalo své tréninky i orientačním během na běžkách společně s žactvem z Trutnova.

Na závěr jsme si mohli prověřit vydřenou formu při závodech. Dorost zase poctivě piloval techniku a sílu a užil si hodiny a hodiny najetých kilometrů. Na společných rozcvičkách nechyběl tolik oblíbený nácvik techniky na suchu. A sníh jsme si mohli užívat i při přátelské koulovačce. Soustředění na Černé hoře se nám moc líbilo a všichni doufáme, že si sněhu užijeme do sytosti i u nás. Tak už aby nasněžilo …

 cerna hora 2015 1  cerna hora 2015 3

 

Více fotek zde.

© 2014 SKI Skuhrov