[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Po Memoriálu Květy Lelkové v Trutnově přišel v neděli 12. října 2014 na pořad další závod v Machově - Borský kros 2014.

Přespolní běh byl započítávaný do Poháru KHK 2014 - 2015.  Startovalo celkem 280 závodníků v 17 kategoriích. Skuhrovští závodníci byli na trati opět vidět a získali osm medailových umístění.  V kategorii  batolata chlapci si nejlépe vedl Jiří Křepela, který svůj závod vyhrál. Stejně jako minulý víkend v Trutnově vyhrála v Machově i Ivana Smažíková (předžákyně) a mladší dorostenka Zuzana Holíková. Na druhém místě doběhl Marek Beneš (předžáci) a Jan Vašátko (nejmladší žáci).  Největší boj o druhé a třetí místo svedli na trati 2000 m starší žáci  Marek Vašátko a Jan Maryška. Marek byl nakonec v cíli o 3 sec rychlejší před třetím Honzou.  Třetí doběhla také mladší žákyně Kateřina Smažíková. Na nepopulárním čtvrtém místě  skončil mladší žák Šimon Maidl.
Výsledky ostatních závodníků najdete ve výsledkové listině. Ve fotogalerii najdete fotografie z průběhu závodu a z vyhlášení výsledků.

Borský kros 2014 - výsledkyPrůběžné pořadí Poháru KHK pro žactvo 2014/15   |  Fotogalerie

© 2014 SKI Skuhrov