[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

V neděli 21. září 2014 uspořádal oddíl Sportovní akademie Špindlerův Mlýn v lyžařském areálu na Horních Mísečkách první ročník přespolního běhu „O Pohár Sportovní akademie". Závod byl prvním ze závodů zařazených do Poháru přespolních lyžařských běhů Královehradeckého kraje. Na staru se sešlo na 180 závodníků. Počasí nakonec účastníkům přálo. Po ranní deštivé přeháňce začalo pršet až při doběhu posledních závodníků.

Sportovci ze SKI Skuhrov nad Bělou dosáhli v tomto poháru několik umístění na stupních vítězů a dalších pěkných umístění těsně za stupněmi vítězů.  První místo vybojovaly starší žákyně Jana Dohnálková a mladší dorostenka Zuzana Holíková. Na
druhých místech se umístili Jan Maryška v kategorii starších žáků roč. 2002 a Marek Vašátko v kategorii starších žáků roč. 2001. Třetí místo si vybojovala mladší dorostenka Kristýna Kulhánková a  Michal Roháček v mužích veteránech.  Těsně pod stupněmi vítězů skončila na čtvrtém místě mladší žákyně Zuzana Kubíčková, která závodí prvním rokem.  Čtvrtý byl také Martin Štefek v kategorii mužů a juniorů. V mladších žácích byl Štěpán Maidl (5.) , Šimon Maidl (6.) a Tadeáš Drbula (8.). Mezi mladšími dorostenkami byla Jitka Štefková (5.), Nika Zemanová (6.) a Michaela Lukavská (8.).


Výsledky O pohár Sportovní akademie 2014

© 2014 SKI Skuhrov