[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

V sobotu 13. září 2014 jsme odstartovali sérii tradičních podzimních přespolních běhů závodem ve Studenci u Horek, kde se uskutečnil 47. ročník veřejného závodu v přespolním běhu Posvícenský koláč.  Závod byl zároveň také 2. pohárovým závodem KSL Libereckého kraje a tak se naši závodníci mohli poměřit se závodníky z Libereckého kraje, kteří už (narozdíl od nás) absolvovali několik závodů. Závodu se zúčastnilo celkem 643 startujících.

Největšího úspěchu dosáhly mladší dorostenky na trati 1500 m. Zvítězila Zuzana Holíková, čtvrtá byla Petra Smažíková, hned za ní pátá byla Kristýna Kulhánková a na 7. místě se umístila Nika Zemanová. V dalších věkových kategoriích jsme
už umístění na stupních vítězů neměli. Nesmíme však zapomenout na další kvalitní sportovní výkony a pěkná umístění od benjamínků (sedmý Jiří Křepela) až po páté místo Šárky Jiráskové mezi ženami.  Mezi nejmladšími žáky byl šestý Jan Vašátko, šestý byl také mladší žák Šimon Maidl, šestá byla také starší žákyně Jana Dohnálková a šestý byl také starší žák Jan Maryška (2002). Ve starších žácích (2001) doběhl Marek Vašátko na pěkném 7. místě.

 

Výsledky přespolního běhu Posvícenský koláč 2014

© 2014 SKI Skuhrov