[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Jelikož máme letos  pět předškoláků, kterým se ještě nechtělo od maminek, udělali jsme výjimku a namísto týdenního pobytu na Bedřichovce jsme si naplánovali jednodenky (14.-17. července 2014) s různým zaměřením. Přidali se k nám zkušenější školáci a také rodiče.

Program jednotlivých dní byl pestrý. V pondělí jsme absolvovali pěší túru ze Šerlišského mlýna přes Polomské sedlo, pramen řeky Bělé, Bukačku, Masarykovu chatu, zpět na Šerlišský mlýn.  V úterý jsme podnikli výlet na kole ze Solnice přes Hrošku do Lhoty Netřeba, kde jsme se projeli na koních. Ve středu jsme si prohlédli Skanzen Villa Nova Uhřínov pod Deštnou. Zpět do Skuhrova nad Bělou jsme šli pěšky. Poslední den jsme jeli na kolách ze Solnice do Ještětic, kde jsme se zastavili na zmrzlinu. Přes Kvasiny jsme se vrátili zpět do Solnice.

 

Fotogalerie

© 2014 SKI Skuhrov