[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Soustředění na Vltavě bylo naplánované už minulý rok. Pro velkou vodu jsme nakonec byli nuceni tento záměr opustit a vydat se na Sázavu. Na Vltavu jsme tedy odjeli až v letošním roce. Ze Skuhrova nad Bělou jsme odjeli v úterý 17. června 2014 třemi auty do Vyššího Brodu, kde po založení tábora následovala prohlídka okolí formou procházky. Navštívili jsme

také místní Cisterciácký klášter. Druhý den dopoledne jsme podnikli  výlet směrem na Lipno přes Čertovy proudy a Čertovu stěnu a odpoledne jsme pluli na lodích cca 20 km do Branné. Ve čtvrtek v dopoledních hodinách jsme pluli  do Nového  Spolí (cca 20 km)  a odpoledne jsme si prohlédli malebné město Český Krumlov. Následující den po snídani a zbalení věcií jsme odpluli cca 13 km do Zlaté Koruny. Zde jsme se utábořili najedli a odpoledne jsme výstoupili na rozhlednu Kleť (1083 m n.m.). Starší formou výběhu po cestě pro turististy a mladší stoupali po místní sjezdovce. V sobotu jsme dopoledne odpluli do Boršova, kde jsme si v odpoledních hodinách zahráli na místním hřišti fotbal. Poslední den soustředění jsme dopoledne využili ke skotačení na lodích u splavu a odpoledne jsme se vydali na zpáteční cestu domů.

 

Fotogalerie

© 2014 SKI Skuhrov