[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Hned tři stříbrné medaile z Mistrovství České republiky dospělých a dorostu v běhu na lyžích pro rok 2014 (21. - 23.2.2014) si z Horních Míseček odváží mladší dorostenka Zuzana Holíková. Další medaili získala juniorka Šárka Jirásková,která skončila třetí ve skiatlonu.

První závod mistrovství se jel v pátek. Na programu byly sprinty volnou technikou. Do finále se probojovaly tři závodnice ze Skuhrova. Mladší dorostenka Zuzana Holíková doběhla na 2. místě. V kategorii starších dorostenek doběhla 6. její sestra Kristýna a mezi ženami dojela ve finále na 5. místě juniorka Šárka Jirásková.  

V sobotu pokračovalo mistrovství závodem ve skiatlonu. V tomto závodu doběhla opět na 2. místě Zuzana Holíková se ztrátou 2,9 sec za vítěznou Terezou Beranovou z Trutnova. Na pěkném 9. místě skončila dlší naše závodnice Petra Smažíková. Šárka Jirásková si doběhla pro bronzovou medaili v kategorii juniorek.

V neděli bylo mistrovství zakončeno závodem klasickou technikou s intervalovým startem. Zuzana Holíková opět potvrdila svou dlouhodobou běžeckou formu a se ztrátou 0,3 sec skončila na 2. místě. Pěkné 9. místo ze sobotního skiatlonu potvrdila i v klasice Petra Smažíková. Šárka Jirásková skončila pod stupněmi vítězů na nepopulárním 4. místě.

 

Výsledky MČR dospělých a dorostu v běhu na lyžích 2014:

Sprint kvalifikace  |  Sprint  | Skiatlon  |  Klasická technika

 

© 2014 SKI Skuhrov