V Nové Městě na Moravě se o víkendu 8. - 9. února 2014 konl třetí závod Českého poháru dorostu v běhu na lyžích s mezinárodní účastí pro rok 2014. Výbornou běžeckou formu  v sobotu opět potvrdila mladší dorostenka Zuzana Holíková, která zvítězila na trati 5 km volnou technikou s hromadným startem. Druhou v pořadí Kateřinu Hynčicovou z Dukly Liberec porazila o 11,7 sec. Na třetím místě skončila Pavlína Votočková z Jilemnice.

V neděli pohár pokračoval závodem štafet, ve kterém dorostenky SKI Skuhrov nad Bělou nechyběly na stupních vítězů. V kategorii starších dorostenek (3x 4m CT) zvítězila štafeta Královédvorského kraje ve složení Jana Adámková, Barbora Švarcová (obě Ski Team Olfin Car-Vella Trutnov) a Kristýna Holíková  (SKI Skuhrov nad Bělou). Výborného výsledku dosáhly také mladší dorostenky, které ve štafetě 3x 3 km CT dojely na  3. místě. Štafeta jela ve složení Petra Smažíková, Jitka Štefková a Zuzana Holíková.