podzimibezec2014

V pátek 7. listopadu 2014 se v tělocvičně ZŠ Skuhrov nad Bělou konalo, za přítomnosti rodíčů, vyhlášení soutěže o Nejlepšího běžce podzimních běhů 2014. Do soutěže se započítávaly výsledky z pěti přspolních běhů (Posvícenský koláč ve Studenci u Horek, O pohár Sportovní akademie na Horních Mísečkách, Memoriál Květy Lelkové v Trutnově, Borský kros Machov a Běh okolo Ostaše v Polici nad Metují).

Při stanovení celkového pořadí soutěže se zohlednil počet startujících v jednotlivých kategoriích v jednotlivých závodech a za medailová umístění se připočítávaly bonusy (3. místo +2 b, 2. místo +4 b a za 1. místo +6b). Celkovým vítězem se po zásluze stal Jan Vašátko s bodovým ziskem 117 bodů. Na druhém místě se umístila Tereza Jelenová s 98 body před třetí Zuzanou Holíkovou s 81 body. Bod za Zuzanou se umístil Šimon Maidl (80 b) a na 5. místě skončila Ivana Smažíková (74 b). Celkem bodovalo 31 závodníků oddílu.
Po vyhlášení výsledků soutěže a předání drobných cen proběhla schůzka  s rodiči dětí. Jednotlivé probírané body na této schůzce najdete zde.