[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Na Horních Mísečkách se jel o víkendu (18. - 19. ledna 2014) další závod Českého poháru dorostu a dospělých v běhu na lyžích. Původně se tento závod měl konat na Božím Daru, ale pro nedostatek sněhu byl přesunut na Horní Mísečky. V sobotu byl na programu závod volnou technikou s intervalovým startem a v neděli  závod klasickou technikou s handikepovým startem na základě sobotních výsledků.

V sobotních závodech se z našich závodníků nejlépe vedlo mladší dorostence Zuzaně Holíkové, která vyhrála kategorii mladších dorostenek. Její sestra Kristýna Holíková doběhla v kategorii starších dorostenek na pěkném 6. místě. Mezi juniorkami stála na stupních vítězů také Šárka Jirásková, která obsadila 3. místo.

V nedělnim závodě předvedla opět skvělou formu Zuzana Holíková, která vybíhala do závodu s 8 sec náskokem před druhou Dominikou Hanušovou z z Jilemnice. Plni očekávání jsme sledovali trať v závěrečném kopci před cílem. Zuzka jela na prvním místě a její náskok se zvětšil na necelou půl minutu! Nadšení skuhrováků bylo veliké a to také díky Petře Smažíkové, která se z 19. místa dostala na celkové pěkné 10. místo. Její běžecký čas byl 3. nejlepší ze všech startujících. Další úspěch zaznamenala v kategorii juniorek Šárka Jirásková, která obsadila 2. místo a Kristýna Holíkovává, která doběhla na 8. místě.

 

Umístění dalších naších závodníků najdete ve výsledkové listině  |  sobota (FT)  |  neděle (CT)  |
Fotografie ze sobotních stupňů vítězů

© 2014 SKI Skuhrov