Začínáme už od malých dětí!

Hledáme malé sportovce a nové lyžníky, kteří chtějí sportovat celý rok a naučit se něco nového. Naše tréninky probíhají 2-krát týdně formou hry a to i o prázdninách, ve středu a v pátek vždy od 16 h do 17.30 h. V případě hezkého počasí běháme a hrajeme sportovní a pohybové hry v lese nebo na travnatém hřišti. Při špatném počasí chodíme do tělocvičny ZŠ Skuhrov nad Bělou zvyšovat naši fyzickou zdatnost a obratnost. Na jaře jezdíme také na kole nebo si uděláme turistický výšlap. Během letních prázdnin pořádáme mimo tréninky týdenní sportovní soustředění (jedno v červenci a druhé v srpnu). Na naše fotografie a informace o klubu se můžete podívat na stránkách  www.ski-skuhrov.cz.

Jakmile nám napadne sníh, jezdíme lyžovat na běžecké tratě Wikov SKI Skuhrov nad Bělou v Deštném  v Orl. horách nebo na překrásné  vrcholky Orlických hor. V zimě trénujeme navíc i o víkendu od 9.30 h do 11.30 h. Na konci zimní sezóny jsou děti schopné absolvovat svoje první lyžařské závody na oddílových tratích, i když na lyžích mají za sebou teprve první lyžařskou sezónu.

Roční členský příspěvek na dítě od 6-ti do 9-ti let je 6 300,-- Kč (525,--Kč/měsíc).  Příspěvky se navyšují dle věku dítěte (předžactvo a nejmladší žactvo, mladší a starší žactvo, dorost a junioři). V ceně příspěvku je zapůjčení běžek a holí, dále mazání lyží během zimní sezóny, možnost využití oddílové chaty v Deštném v Orlických horách, zapůjčení klubového oblečení (bunda + slabá lyžařská čepice popř. závodní kombinéza).

Pokud Vás náš leták, zaujal a jste ochotni do svých dětí vložit peníze, které se Vám vrátí se spokojeným dítětem a dobrým pocitem, že jste udělali něco pro jeho zdraví s tím, že se Vaše dítě naučí běžecké lyžování a bude se moci zabývat jakýmkoliv sportem, protože průprava je všestranná - jsme tu pro Vás. Navíc pokud vydrží v klubu do vyšších kategorii, může se účastnit republikových závodů, popř. se účastnit zahraničních soustředění. Jako další bonus (sice až v dorostenecké kategorii) je trénování s panem Petrem Michlem, který se účastnil 3 olympiád v běžeckém lyžování.  

Není nad to být na čerstvém vzduchu a nesedět jen u počítačů. Pokud máte nějaké další dotazy týkající se malých dětí nebo si chcete prohlédnout, jak trénink vypadá, zavolejte na tel. Číslo 607 827 455. Ozve se Vám Jana Štefková, trenérka přípravky Wikov SKI Skuhrov nad Bělou. Kdo z Vás rodičů má rád sport, může využít dobu tréninku, kdy je o Vaše dítě postaráno také pro sebe a využít pobyt na čerstvém vzduchu (např. během nebo lyžováním). Pokud chcete být přítomni na tréninku a pozorovat jak se Vaše dítko rozvíjí, jste vítáni.

 

hory7

pastviny 2015

© 2014 SKI Skuhrov